0312 252 51 71 – 0535 405 75 79

Ofis ve İş Yeri Taşıma Hizmetleri

Evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmamız, yılların getirdiği birikim ve tecrübeler ile ofis taşıma işlerinizi de profesyonel bir hizmet anlayışı ile yerine getirmektedir. İş yeri taşımada oluşacak zaman kaybının müşterilerine yaşatacağı sıkıntıların farkında olan nakliyat firmamız, taşıma öncesi yaptığı ekpertiz çalışması ve buna bağlı oluşturulan bir taşıma planlaması ile ofisinizi mümkün olan en kısa sürede yeni adresinize taşıyacaktır.

Taşıma öncesi yapılan planlama dahilinde önce tüm eşyaların emniyetli bir şekilde ambalajlanması yapılır. Evraklar, klasör ve dosyalar en uygun kolilere güvenli olarak yerleştirilir. Ofisinizdeki elektronik eşyalar cinsine göre en uygun ambalaj malzemeleri ve kutu veya koliler kullanarak ambalajlanır.

Ofisinizde demonte edilmesi gereken dolap, masa, raf sistemleri gibi eşyalar marangozluk konusunda uzman elemanlarımız tarafından sökülür ve her bir parça ayrı ayrı ambalajlanarak emniyeti alınır.

Tüm eşyaların ambalajlanması bittikten sonra aracımıza aktarma işlemleri yapılır ve yeni adresinize taşıma işlemi başlar. Ofis taşıma işlerimizde de gerekiyorsa asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.