0312 252 51 71 – 0535 405 75 79

Ambalaj Hizmetleri

Ambalajlama, taşımacılığın en gerekli hususudur. Çünkü amaç eşyaları bir yerden bir yere hasarsız taşımaktır. Eşyalar bunun için çok çeşitli safhalardan geçmektedir. Eşya öncelikle havalı poşetlerle kaplanır. Eger gerekirse önce normal poşetle kaplanabilir. Bu kaplama işlemleri eşyayı yakın mesafe düşmelerden, kırılmadan koruyacaktır. Havalı poşetle kaplanan eşya bu amaç için üretilmiş özel bezle kaplanır. Bu bez eşyaları herhangi bir çizilmeden koruyacaktır.

ambalajlama

En son olarak, ambalajlanan eşyalar teker teker veya grup halinde sabit bir yere özel bir halatla bağlanır. Bu işlem ise zaten çelik kasa olan aracımızın herhangi bir sarsıntı da devrilme durumunu ortadan kaldırır. Küçük boyutlu eşyalar ise,dışı sert plastikten olan özel kutulara konulur.

Evden eve nakliye işleminde en önemli kısım taşınma esnasında kullanılan malzemelerdir. Kullanılacak malzemeler sayesinde eşyanız taşınırken herhangi bir hasara uğramaz ve kirlenmez. Gülüm Nakliyat modern taşıma malzemeleri ile sizlere kalitesi profesyonel bir taşıma hizmeti vermektedir.

Özel asklı dolaplarımızla elbiseleriniz ütüsü dahi kırışmadan yeni evinize taşınmaktadır. Havalı naylonlar ve özel ambalaj paketleri ile her türlü eşyanız ambalajlanır.