0312 252 51 71 – 0535 405 75 79

Evden Eve NakliyatAnkara içi ve Tüm İllere Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

ankara evden eve nakliyatAnkara evden eve nakliyat sektöründe 2009’dan günümüze faaliyet gösteren ve çalışmalarını başarıyla yürüterek bu süreç içinde uzmanlığı katlanarak artmış olan firmamız, Ankara içi ve tüm illere evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Evden eve, şehirden şehire taşımacılık yapan Ankara GÜLÜM Nakliyat, Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösterebilen firmadır. Bizler için de çok önemli olan eşyalarınız, tecrübeli elemanlarımızla, itinalı bir şekilde evinizden çıkarılır, ambalajlanır, ambalajlanan eşyaları herhangi bir hasardan korumak için yumuşak bir bezle sarılır; en son olarak da çelik kasa araçlarımıza taşınır.

Ambalajlı, Asansörlü, Marangozlu, Sigortalı Tüm İllere Profesyonel Taşımacılık

ankara evden eve nakliye

Evden eve nakliye hizmetlerimizde firmamıza ait kapalı çelik kasalı, ev eşyası taşımaya uygun tasarlanmış kamyonlarımız kullanılmaktadır. Çelik kasa önemlidir. Çünkü taşıma esnasında yol şartları ne olursa olsun, taşımada güvenliği sağlar. Tecrübeli taşıyıcı kadro, kasaya eşyaları yerleştirirken bu güvenliği destekleyici yerleşim yapar. Eşya istenilen yere ulaştığında da aynı işlemler sondan başa doğru aynı itinayla gerçekleştirilir.

Oluşturulan taşıma sistemi bugüne kadar sizlerin memnuniyetini kaybetmemek için hep işledi. Biz Ankara GÜLÜM Nakliyat olarak başarımızı oluşturduğumuz bu sisteme, dolasıyla sizlerin memnuniyetine borçluyuz.