0312 252 51 71 – 0535 405 75 79

Ankara´da Kiralık Mobilya, İnşaat,Evden Eve Asansörü

Asansör kiralama konusunda sizlere en iyi çözümleri sunuyoruz. Taşınılacak olan ev eşyanız yüksek katlı bir apartmanda ise ve bina yöneticiniz yük asansörü olmayan asansörler de eşya taşımanıza izin vermiyorsa veya taşınacağınız gün yük asansörü var ve bozuk ise, günümüzün modern taşınma sistemi olan asansörlü evden eve nakliye hizmeti alarak bu tarz sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz.

Kiralık Yük Asansörleri

Asansörlerimiz sayesinde sizlere en pratik şekilde taşınma fırsatları sunuyoruz. Kiralık mobil asansörlerimiz sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmetinize sunulur.

Firmamız dış asansör sistemini sadece ev taşımacılığı hizmetlerinde değil, aynı zamanda inşaat ve mobilya sektöründe en büyük ihtiyaç olduğunu bildiği için sürekli olarak günlük yada aylık olarak kiraya vermektedir. Kiralık dış asansör sistemi ile istediğiniz miktarda malzemeyi 25. kata kadar çıkarabilmekteyiz. Asansör kiralama hizmetlerinde firmamız ile ister saatlik, ister günlük isterseniz de haftalık olarak çalışabilirsiniz.

Erken rezervasyon için öncesinden aramanız yeterli olacaktır.

Sizler de eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmesi için bizlere hemen ulaşın. Sizlere en kolay kiralık asansör çözümlerini sunuyoruz.

Ankara da kiralık asansörler ile iş gücünü azaltarak elemandan tasarruf edersiniz. Yüksek katlara hassas eşyalarınız zarar görmeden taşınacaktır. Asansör kiralama Ankara da yaygınlaşmaya başlamıştır. Dış cephe nakliyat asansörlerini her sektörde kullanmaya başladık. Evden eve nakliyat, inşaatlar, mermer, fayans, mobilyacılar da vb. sektörler başı çekmektedir.