0312 252 51 71 – 0535 405 75 79

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat sektöründe 2009’dan günümüze faaliyet gösteren ve çalışmalarını başarıyla yürüterek bu süreç içinde uzmanlığı katlanarak artan firmamız, Ankara şehiriçi ve tüm illere evden eve nakliye hizmetleri vermektedir. Evden eve, şehirden şehire taşımacılık yapan Ankara Gülüm Nakliyat, Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösterebilen firmadır.

Asansörlü Taşımacılık

Ankara nakliyat firmamız, taşınma işlerinizi kolaylaştırmak ve daha kısa sürede gerçekleşen bir hizmet vermek için asansörlü taşıma hizmeti de sunmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak normal taşıma işlerine göre daha sorunsuz ve daha çabuk gerçekleşen bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ofis ve İş Yeri Taşıma

Evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmamız, yılların getirdiği birikim ve tecrübeler ile ofis taşıma işlerinizi de profesyonel bir hizmet anlayışı ile yerine getirmektedir. İş yeri taşımada oluşacak zaman kaybının müşterilerine yaşatacağı sıkıntıların farkında olan nakliyat firmamız, taşıma öncesi yaptığı ekpertiz çalışması ve buna bağlı oluşturulan bir taşıma planlaması ile ofisinizi mümkün olan en kısa sürede yeni adresinize taşıyacaktır.

Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama, taşımacılığın en gerekli hususudur. Çünkü; amaç eşyaları bir yerden bir yere hasarsız taşımaktır. Eşyalar bunun için çok çeşitli safhalardan geçmektedir. Eşya öncelikle havalı poşetlerle kaplanır. Eğer gerekirse önce normal poşetle kaplanabilir. Bu kaplama işlemleri eşyayı yakın mesafe düşmelerden, kırılmadan koruyacaktır.

Nakliye Araçlarımız

Gülüm Nakliyat Araçlar

Araçlarımızın kasaları evden eve nakliyata en uygun şekilde tasarlanmıştır. Nakliyat araçlarımızın periyodik bakımları zamanında yapılmakta ve her zaman temiz tutulmaktadır. Araçlarımızın kasaları sürekli temiz tutulmakta, şoförlerimiz taşıma öncesi ve sonrası temizlik işlemlerini itina ile yapmaktadır. Evden eve nakliye hizmetleri için 1+1 evden tripleks villalara kadar kolayca nakil işlemini gerçekleştirebilecek araçlarımız mevcuttur.

7 x 24 İletişim Hattı

gülüm nakliyat iletişim

Gülüm Evden Eve Nakliyat, haftanın 7 günü, günün her saati Ankara içi ve diğer tüm illere şehirler arası evden eve nakliye hizmetleri vermektedir. Ankara evden eve nakliye firmamızın hizmetleri ve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için bize şirket veya GSM hatlarımızdan istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Sizi de değerli müşterilerimiz arasında görmeyi ve memnun kalacağınız hizmetler sunmayı arzu ederiz. Şimdi arayın ve kaliteli nakliye hizmetlerimizden yararlanın.