HİZMETLERİMİZ
DİKMEN EVDEN EVE NAKLİYAT

Ön planda olan önce sizin alacağınız hizmetten memnuniyettir. Siz memnun olacaksınız ki bize referans olup yeni kitlelere tanıtacaksınız.

İlk olarak Ücretsiz expertiz hizmetimiz ile hizmetlerimiz hakkında bilgi alacak taşınacak evinizin 1. elden gerçek nakliye fiyat değerini öğreneceksiniz. Bu hizmet ücretsizdir ve bilgi amaçlıdır.

Expertiz hizmeti ile bizle taşımaya karar verirseniz 2. aşama kaliteli ambalajlama ve 3. olarak dikkatli ve titiz taşıma gelecektir.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK:

Deneyimli ve eğitimli eksperlerimiz ücretsiz olarak eşyalarınızın tesbitini en ince ayrıntısına kadar hesap ederken sizin sadece nakliye edilmesi gereken adresi bize vermeniz yeterli.

Beyaz eşyalarınız(buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi vs) kurutma makineniz,camlı vitrinleriniz özenle kartonlara sarılıp ile sıkıca bağlanır.

Televizyon, video, gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.

Çiçekler, uygun koli ve fıçılara yerleştirilir.

Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra balonlu naylonlarla (babylone) ambalajlanır.Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir.

Yatak odası gardroplarının kulp çıkıntısı, vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile bu çıkıntılar yükleme esnasında boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır.

Eşyalarınız darbelere karşı dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla (babylone) özenle ambalajlanır.Aşağıdaki resimlerde ambalajlama çeşitlerimiz görünmektedir.

Eşyalarınıza taşıma esnasında zarar gelmemesi için en doğru paketleme seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketleriniz.Yeni yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir..

Eşyalarınıza nakliye ve depolama sırasında gelmesi mümkün olabilecek hasarlara karşı önde gelen sigorta şirketleri tarafından kapsamlı poliçelerle teminat altına alınmıştır.

İhtiyacınız doğrultusunda istediğiniz zaman eşyalarınızı istediğiniz süre depolarımızda barındırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Dikmen nakliyat, nakliyat Dikmen,Dikmende nakliyat,Dikmen evden eve nakliyat, evden eve Dikmen nakliyat, Ankara içi Dikmen evden eve nakliyat firmaları, Dikmen taşımacılık,taşımacılık Dikmen, elvankentde taşımacılık, Dikmen evden eve taşımacılık, evden eve Dikmen taşımacılık

 

 

 

Ana Sayfa | Evden Eve Nakliyat | Nakliyat Araçlarımız | Depolama Hizmetleri | Ambalaj Hizmetleri | Referanslar | İrtibat

Tüm hakları saklıdır. © 2008 - GÜLÜM EVDEN EVE NAKLİYAT - ANKARA
Tasarım: KuzeyNET.com | Hosting: RehberHOST.net-Site

Firma rehberi